Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Czytaj nasz blog

Jak dobrać rękawice bokserskie dla dziecka?
na zachowanie dobrej kondycji, lecz również wyrabia pozytywne cechy charakteru, dlatego warto zacząć go uprawiać już od najmłodszych lat. Zapisując swoją pociechę na bokserskie treningi pomożecie jej utrzymać dobrą kondycję fizyczną, rozwijać koordynację ruchową oraz refleks. Dziecko trenujące boks nie tylko szybko nauczy się systematyczności, znaczenia ciężkiej pracy oraz obowiązkowości, lecz również szacunku dla przeciwnika i umiejętności radzenia sobie z porażką. Podstawowym akcesorium podczas bokserskich treningów są rękawice. Jak dobrać rękawice bokserskie dla dziecka?
Czytaj więcej
Rękawice bokserskie idealne dla początkujących

Niewiele osób wie o tym, że rękawice bokserskie stały się obowiązkowym wyposażeniem bokserów dopiero pod koniec XIX wieku. Wcześniej walki odbywały się na gołe pięści, co skutkowało poważnymi urazami, a często i śmiercią zawodników. Zadaniem rękawicy bokserskiej jest amortyzowanie ciosu, ale też ochrona dłoni osoby uderzającej. Co powinni wiedzieć początkujący bokserzy, zanim zakupią swoje pierwsze rękawice?

 

Czytaj więcej
Ochraniacze treningowe na krocze – lepiej się zabezpieczać!
Panowie, którzy wybierają się na pierwsze treningi sportów walki, nie raz zastanawiają się, czy powinni mieć ze sobą swój ochraniacz na krocze. Wielu z nich wydaje się, że początkowe treningi nie są obarczone jeszcze ryzykiem otrzymania ciosu w tę wrażliwą część ciała i postanawiają zakupić suspensor później. To jednak ogromny błąd – w sportach walki o nieumyślne i niefortunne uderzenie nie jest trudno, a decyzja o zakupie ochraniacza na krocze może nawet przesądzić o przyszłości danego mężczyzny.
Czytaj więcej
Profesjonalna skakanka bokserska - czym różni się od zwykłej?
Skakanki przez długie lata  były niedoceniane przez sportowców. Większości z nich kojarzyły się one z zabawką dla dzieci, która nic nie wnosi do treningu. Okazało się jednak, że to nieprawda – regularne skakanie na skakance może mieć ogromny wpływ na naszą kondycję i sylwetkę. Aby tak się stało, warto wybrać profesjonalną skakankę bokserską.
Czytaj więcej
pixelpixel