Darmowa dostawa od 199,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

HISTORIA MARKI Leone 1947

 

W marcu 1947 roku, po latach doświadczeń w sektorze wyrobów skórzanych, Cav. Orlando Leone założył LEONE 1947?, mediolańską fabrykę artykułów sportowych.

o leone

Jego zamiłowanie do boksu spowodowało iż koncentracja produkcji skupiła się na artykułach sportowych specjalnie dla tego sportu, a firma wkrótce stała się liderem na rynku.

Wszyscy włoscy bokserzy nosili kiedyś rękawice LEONE?. Od tego czasu marka LEONE? stała się stałym elementem tej dyscypliny, zarówno we Włoszech, jak i na całym świecie, oferując jednocześnie swoje doświadczenie produkcyjne nowym, rozwijającym się dyscyplinom z zagranicy, takim jak kickboxing, boks tajski, savate i MMA.

W ostatnich latach LEONE? rozwinął się na arenie międzynarodowej, przenosząc swoją działalność na nowe rynki zagraniczne i umacniając swoją wiodącą pozycję jako włoska marka w sektorze sportów walki dzięki prestiżowym międzynarodowym umowom sponsorskim z takimi gwiazdami jak Giorgio i Armen Petrosyan, Gago Drago, Artur Kyshenko, Alessio Sakara, Leonard Bundu, Sak Kaoponlek, Chingiz Allazov, Jurij Bessmertny, Mathias Gallo Cassarino, Lena Ovchynnikova i wielu innych.

LEONE? to także ważna nazwa w sektorze artykułów sportowych. Wszystkie nasze produkty mają na celu przekazanie tej samej pasji i energii, których doświadczamy wchodząc na ring!

Firma jest obecnie zarządzana przez trzecie pokolenie rodziny Leone, która zamierza kontynuować fascynującą podróż, dążąc do poprawy swojej produkcji zgodnie z historią i tradycją, jednocześnie stale poszukując przyszłości pełnej innowacji i ciągłego rozwoju.

Do was wszystkich, od nas wszystkich w Leone 1947 - Dziękujemy i życzymy udanych zakupów!

Leone1947

Personel

pixelpixel