Darmowa dostawa od 199,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

JAK DOBRAĆ WOREK BOKSERSKI

JAK WYBRAĆ WOREK TRENINGOWY

sacchicopertina turchi

JAK WYBRAĆ NAJLEPSZY WOREK TRENINGOWY DO W DOMU

Duża liczba zawodników decyduje się na treningi w domu, instalując w swoich domach worek treningowy. Który worek lepiej kupić? Poniżej mały poradnik, który ma pomóc najbardziej niezdecydowanym.

Różne worki do różnych rodzajów treningów. Jaka jest Twoja dyscyplina?

BOKS

Worki treningowe są najkrótsze, doskonale nadają się do treningu ramion, barków i tułowia. Jest ich kilka rodzajów: Piłki i T-bagi doskonale nadają się do treningu górnych partii ciała. Worek wodny symuluje reakcję na uderzenie ciała. Natomiast klasyczne ciężkie worki są doskonałe do każdej kombinacji.

samuelboxe

KICKBOXING I MUAY THAI

Jeśli trenujesz muay thai i kickboxing, z pewnością będziesz potrzebować długiego ciężkiego worka, aby trenować całe ciało , aż do niskich kopnięć. Jeśli wolisz ćwiczyć kolana, lepiej wybrać krótszy Heavybag.

gheorgkick

MMA

Mieszane sztuki walki są dyscypliną kompletną, dlatego zalecamy te same wytyczne dla kickboxingu i muay thai. Jeśli jednak wolisz trenować w parterze, nasz worek MMA jest idealny do treningu chwytów i uderzeń w parterze.

pencomma

PRĘDKOŚĆ CZY MOC? JAKA JEST WŁAŚCIWA WAGA?

Każdy worek ciężki ma różne warianty wagi. Lżejszy worek pozwoli Ci trenować szybkość, będzie się mocno kołysał pod Twoimi ciosami i pozwoli Ci trenować zarówno uniki, jak i uderzenia. Jeśli szukasz takiego rodzaju treningu, polecamy worek o wadze 20 lub 30 kg

Cięższy worek treningowy natomiast pozwoli Ci trenować siłę, worek będzie mniej się kołysał i lepiej znosił Twoje ciosy, pozwalając Ci wyładować całą swoją siłę. Jeżeli jest to trening dla Ciebie polecamy worek od 40 do 60 kg.

diversisacchi
catene

WORKI LEONE 1947

Wszystkie nasze WORKI są sprzedawane i wysyłane w całości wraz z wypełnieniem, z wyjątkiem workow wodnych. Każdy nasz worek wyposażony jest w łańcuchy (o długości ok. 40 cm) oraz uchwyt do zawieszeia, który je łączy. Sprężynę i wspornik ścienny należy zakupić osobno.

Po co jest sprężyna? Dołączona do worka sprężyna pomaga eliminować wibracje. W rzeczywistości jest to doskonały amortyzator.

Piłki Speed i piłki sprzedawane są z zapasową dętką. Uchwyt na piłkę Speed (szykościówkę) jest dodatkowym elementem, który należy zakupić osobno.

uchwyt

OSTRZEŻENIE!

Ostrzeżenie! Do montażu na suficie i ścianie wybierz najbardziej odpowiednie kotwy w zależności od rodzaju powierzchni.

pixelpixel