Darmowa dostawa od 199,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

JAKI SPRZĘT TRENINGOWY WYBRAĆ

JAK WYBRAĆ MISTRZOWSKI SPRZĘT

LEONE1947 ZAWSZE W KONTAKCIE Z MISTRZAMI, ABY SPEŁNIĆ ICH POTRZEBY

Leone1947 zawsze blisko współpracował z mistrzami różnych dyscyplin walki; korzystając z ich dużego doświadczenia w branży, produkty są stale testowane i wprowadzane innowacje. Dzięki synergii wiedzy mistrzów i działu projektowego LABoxe, prace badawczo-rozwojowe mają na celu stworzenie wygodnych, bezpiecznych i wydajnych produktów. W tej nowej kolekcji wybrano i udoskonalono zabezpieczenia maestro, podzielone na dwie makrokategorie: „Power Line” i „Speed Line” .

powerline

POWER LINE

Jak sama nazwa wskazuje, w skład tej linii wchodzą produkty przeznaczone do treningu siłowego. Konsekwentna wyściółka oraz mocne i bezpieczne zamknięcia to główne cechy tej linii, którym towarzyszą złote detale, które przywodzą na myśl pojęcia prestiżu i wydajności.

Kup kolekcję POWER LINE
gm430

TARCZE UDERZENIOWE

GM430 - POWER LINE

Tarcza uderzeniowa dzięki swej wyściółce pozwala absorbować i rozpraszać siłę ciosu, a dwa praktyczne uchwyty sprawiają, że trenerowi uda się przesunąć cel zachowując pewny chwyt.

OBWÓD: 40 CM

GŁĘBOKOŚĆ/GRUBOŚĆ: 10 CM

gm410

TARCZE PROFILOWANE

GM410 - POWER LINE

Zakrzywione tarcze do treningu. Dzięki wyściółce o dużej gęstości te tarcze bokserskie gwarantują najlepszą ochronę podczas treningu z bokserem.

WYSOKOŚĆ: 25 CM

GŁĘBOKOŚĆ/GRUBOŚĆ: 5 CM

gm411

NO SHOCK PUNCH MITTS

GM411 - POWER LINE

Profesjonalne tarcze przeciwwstrząsowe z okrągłą środkową kieszenią powietrzną do intensywnej sesji treningowej przy minimalnym zmęczeniu trenera. Wyselekcjonowana skóra licowa z obszerną, warstwową piankową wyściółką na krawędziach, tworzą niesamowitą całość.

WYSOKOŚĆ: 25 CM

GŁĘBOKOŚĆ/GRUBOŚĆ: 4 CM

gm420

TARCZE DO UDERZANIA I KOPANIA

GM420 - POWER LINE

Para Pao zakrzywionych w skórze z amortyzacją. Nowy anatomiczny uchwyt pozwala na lepszą wydajność i ochronę trenerów i sportowców.

SZEROKOŚĆ: 16 CM

WYSOKOŚĆ: 37CM

GŁĘBOKOŚĆ / GRUBOŚĆ: 7 CM

gm440

OCHRANIACZ BRZUCHA

GM440 - POWER LINE

Ochrona brzucha zapinana na rzep.

SZEROKOŚĆ: 80 CM

WYSOKOŚĆ: 37CM

gm441

OCHRANIACZ CIAŁA

GM441 - POWER LINE

Lekka i trwała tarcza ochronna zapewnia najpełniejszą ochronę tułowia trenera. Anatomiczny kształt i wielowarstwowa wyściółka zapewniają doskonałą absorpcję uderzeń. Wyposażone w wyściełane, wytrzymałe, regulowane paski i praktyczne zapięcie na zatrzask. Zapewnia niezapomniane wrażenia z treningu.

SZEROKOŚĆ: 90 CM (S/M) - 95 CM (L/XL)

WYSOKOŚĆ: 45 CM (S/M) - 50 CM (L/XL)

gm431

TARCZA

GM431 - POWER LINE

Zakrzywiona osłona ciała z wyściółką przeciwwstrząsową zapewniającą całkowitą ochronę.

SZEROKOŚĆ: 30 CM

WYSOKOŚĆ: 60 CM

GŁĘBOKOŚĆ/GRUBOŚĆ: 10 CM

speedline

SPEED LINE

Przeznaczone do treningu szybkości sportowca. Lekkie uderzenia, do szybkich i precyzyjnych ruchów, które są przydatne, jeśli chodzi o możliwość naprzemiennego wykonywania różnych rodzajów uderzeń. Rozpoznawalny dzięki czarno-złotej kolorystyce.

Kup kolekcję SPEED LINE
gm510

MAŁE ZAKRZYWIONE TARCZE

GM510 - SPEED LINE

Profesjonalna konstrukcja o niewielkich rozmiarach została zaprojektowana w celu zwiększenia dokładności i precyzji. Wyselekcjonowana skórzana osłona z obszerną, warstwową wyściółką z pianki wewnątrz, która doskonale absorbuje gwałtowne uderzenia, praktycznie ograniczając wpływ na trenera.

WYSOKOŚĆ: 20 CM

GŁĘBOKOŚĆ/GRUBOŚĆ: 4 CM

gm520

EFEKTYWNE TARCZE

GM520 - SPEED LINE

Te efektowne rękawice są idealnym narzędziem do treningu szybkich kombinacji uderzeń i kopnięć oraz łokciem i kolanem. Zrodzone z doświadczenia tajskich mistrzów, wykonane w całości z wytrzymałej skóry syntetycznej do ciężkich zastosowań. Posiadają skalibrowaną wielowarstwową wyściółkę zapewniającą doskonałą amortyzację uderzeń.

WYSOKOŚĆ: 33 CM

GŁĘBOKOŚĆ/GRUBOŚĆ: 6 CM

gm442

OCHRANIACZE NA UDA

GM442 - POWER LINE

Profesjonalne ochraniacze na uda.

SZEROKOŚĆ: 35 CM

WYSOKOŚĆ: 30 CM

GŁĘBOKOŚĆ/GRUBOŚĆ: 8 CM

gm550

PACKA DO KOPNIĘĆ

GM550 - SPEED LINE

Tarcza do kopnięć, przydatna do treningu szybkich kopnięć i na różnej wysokości z praktycznym sznurowaniem zapewniającym pewny chwyt Mistrza.

SZEROKOŚĆ: 38CM

pixelpixel