Darmowa dostawa od 199,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Ręczniki sportowe nie tylko dla bokserów

( ilość produktów: 5 )

Niezastąpiony w trakcie i po zakończeniu intensywnego treningu. Ręcznik sportowy, który zabierasz ze sobą do szatni w klubie, nie może być przypadkowy. Ważne, aby został wyprodukowany z materiału chłonącego wilgoć i szybkoschnącego.

W naszej ofercie znajdziesz ręczniki sportowe marki Leone w dwóch kategoriach:

  • ręczniki kąpielowe,
  • ręczniki ringowe.

Jak wybrać ręcznik sportowy?

Wybierając ręcznik sportowy, warto zwrócić uwagę na kilka kryteriów, które powinien spełniać. Jak już wspomniano, ręcznik dla sportowców powinien szybko chłonąć wilgoć i równie szybko schnąć. Co jednak równie istotne, powinien być lekki i zajmować niewiele miejsca. Wszystkie wspomniane wyżej cechy posiadają ręczniki z mikrofibry, które dodatkowo cechują się łatwością w utrzymaniu, ponieważ pierze się je łatwo zarówno ręcznie, jak i w pralce. Należy jednak pamiętać, że podczas prania ręczników sportowych z mikrofibry nie należy używać płynów do płukania.

Dobierając ręcznik sportowy, trzeba sięgać po rozwiązania, które są neutralne dla skóry – nie uczulają i nie zawierają szkodliwych substancji chemicznych. Mikrofibra doskonale sprawdza się także w tym kontekście. Wielką zaletą ręczników sportowych jest również fakt, że mogą być odporne na namnażanie się drobnoustrojów, co z kolei wpływa na dłuższe poczucie świeżości, wyższy poziom higieny i brak przykrego zapachu. Co również warto dodać, ręczniki sportowe wykonane z mikrofibry są zwyczajnie ładnie oraz przyjemne w dotyku, co w wypadku akcesoriów stosowanych praktycznie codziennie ma niebagatelne znaczenie.

W naszej ofercie znajdziesz najlepszej jakości ręczniki sportowe. Dbamy o to, by sportowcy dostawali to, co najlepsze!

Ręczniki treningowe

Różnią się przede wszystkim rozmiarem. Łączy je luksusowy design, praktyczny kolor, widoczne logo producenta oraz walory higieniczne. Oprócz ręcznika sportowego zaopatrz się w worek lub plecak sportowy, który zmieści wszystkie niezbędne na treningu akcesoria. Zapraszamy na zakupy we włoskim stylu!

pixelpixel