Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Ochraniacze bokserskie

( ilość produktów: 125 )
Przedziały cenowe: ,
+ Rozwiń- Ukryj
Rozmiary: ,
  • Sprzęt
  • Ubrania

Sporty walki wymagają nie tylko zaangażowania w regularne treningi. Ważne jest, aby podczas ćwiczeń nie doznać kontuzji, która przekreśliłaby szanse na udział w zawodach, a nawet dalszą karierę sportową. Odpowiednio dobrane ochraniacze bokserskie pomogą zmniejszyć to ryzyko. Ochraniacze produkowane są z wyjątkowo trwałych materiałów, co przekłada się na ich wytrzymałość. Wszystko to jest gwarancją maksymalnego bezpieczeństwa treningu.

Ochraniacze dla bokserów marki Leone 1947

W asortymencie naszego sklepu zgromadziliśmy ochraniacze dla bokserów włoskiej marki Leone 1947. Znajdziesz u nas owijki bokserskie oraz inne produkty chroniące części ciała narażone na urazy w trakcie ćwiczeń. W sprzedaży mamy ochraniacze głowy, szczęki, dłoni, nadgarstków, kostek, ud, piszczeli, brzucha oraz krocza. Bogata oferta pozwala na zgromadzenie kompleksowego wyposażenia w jednym miejscu. Zapraszamy na zakupy w sklepie z oryginalnymi akcesoriami dla miłośników sportów walki.

Ochraniacze dla pięściarzy amatorskich i profesjonalnych

Jako oficjalny przedstawiciel znanej włoskiej marki Leone 1947 naszym klientom oferujemy najwyższej jakości ochraniacze dla pięściarzy. Niezależnie od tego, czy dopiero rozpoczynasz swoją przygodę z boksem, czy możesz pochwalić się wieloletnim doświadczeniem w tym sporcie, nasze produkty z pewnością Cię nie zawiodą. Duża uniwersalność sprawia, że mogą korzystać z nich zawodnicy o różnym stopniu zaawansowania. Potrzebujesz niezawodnych ochraniaczy bokserskich na międzynarodowe zawody? A może szykujesz się na swój pierwszy trening i zależy Ci na najwyższym możliwym bezpieczeństwie ćwiczeń? Bez względu na powód, wybór naszych ochraniaczy to gwarancja wysokiej jakości.

pixelpixel