Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Rękawice

( ilość produktów: 92 )
Przedziały cenowe: ,
+ Rozwiń- Ukryj
Rozmiary: ,
  • Rękawice
  • Ubrania

Dobre rękawice są podstawą podczas treningów i walki na ringu. Nawet najlepsze przygotowanie kondycyjne czy strategiczne nie wystarczy, jeżeli nie dysponujesz odpowiednim sprzętem. Bez względu na to, czy potrzebujesz rękawic na siłownię, czy do zawodowych treningów, sprawdź ofertę marki Leone 1947. Znajdziesz u nas rękawice o ponadprzeciętnej trwałości, które przykuwają wzrok oryginalnym designem. Doskonałe do ochrony podczas treningu, amortyzujące uderzenia i zwiększające siłę ciosu.

Jakie rękawice sportowe mamy w ofercie?

W ofercie naszego sklepu znajdziesz rękawice sportowe włoskiej marki Leone 1947. Dostępny sprzęt podzielony jest na kilka kategorii:

  • rękawice bokserskie (w tym również modele dziecięce),
  • rękawice do MMA,
  • rękawice treningowe,
  • rękawice na siłownię/FIT/karate.

Zapraszamy do zapoznania się z asortymentem każdej z kategorii i wyboru idealnych rękawic do walki oraz treningu.

Jak wybrać dobre rękawice do sportów walki?

Rękawice do sportów walki to szeroka grupa produktów różniących się pomiędzy sobą wieloma istotnymi parametrami. Najważniejszą kwestią przy wyborze jest rodzaj uprawianej dyscypliny. Rękawice do walki na ringu bokserskim są inne niż modele używane w oktagonie przez zawodników MMA.

Podczas poszukiwań idealnego sprzętu pod uwagę należy wziąć także materiał wykonania rękawic. Najlepsze modele produkowane są ze skóry naturalnej (bydlęcej, bawolej lub koziej). Wyróżnia je duża trwałość i odporność na uszkodzenia. Początkującym polecane są jednak rękawice ze skóry syntetycznej. Ich jakość jest porównywalna, a cena niższa. Nie mniej ważny jest też rozmiar, który musi być dopasowany zarówno do wielkości dłoni zawodnika, jak i rodzaju aktywności. Modele używane w treningu są zazwyczaj większe niż rękawice na ring. Typ zapięcia oraz sposób odprowadzania wilgoci to kolejne kwestie, o których nie można zapominać, wybierając sprzęt do ćwiczeń sportów walki.

pixelpixel