Darmowa dostawa od 199,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Sprzęt bokserski

( ilość produktów: 31 )
Przedziały cenowe: ,
+ Rozwiń- Ukryj
Rozmiary: ,
  • Sprzęt
  • Ubrania

Sprzęt bokserski jest nieodłącznym elementem wyposażenia zarówno profesjonalnej sali treningowej, jak i prywatnej siłowni. Kiedy ćwiczysz w domowym zaciszu, bez partnerów, przyrządy takie jak tarcze, gruszki i worki bokserskie stają się Twoimi najlepszymi przyjaciółmi. Dzięki nim możesz pracować nad siłą i techniką wyprowadzanych uderzeń. Trening z użyciem dostępnego sprzętu to również doskonały sposób na wyładowanie energii i pozbycie się złych emocji po stresującym dniu w pracy czy szkole.

W boksie pracują nie tylko ręce. Sporą rolę podczas walki odgrywają nogi. Buduj ich muskulaturę oraz zwinność, skacząc na skakance czy trenując z piłką. Pamiętaj przy tym o odpowiedniej odzieży i butach. Na finalny sukces zawodnika wpływa bowiem nie tylko ciężka praca, ale także sprzęt bokserski, ubrania i akcesoria.

Nasza oferta sprzętu bokserskiego

W ofercie naszego sklepu znajdziesz sprzęt bokserski produkowany przez włoską markę Leone 1947. W sprzedaży mamy akcesoria do ćwiczeń dla początkujących i zaawansowanych:

  • skakanki,
  • gruszki,
  • piłki,
  • tarcze i worki treningowe.

Opracuj własny plan ćwiczeń i realizuj go przy pomocy sprzętu bokserskiego marki Leone 1947.

Jak wybrać sprzęt bokserski do treningu w domu?

Wybór sprzętu bokserskiego uzależniony jest od tego, czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z boksem, czy masz już doświadczenie w tym sporcie. Początkujący powinien zacząć od zakupu klasycznego worka w kształcie walca. To uniwersalny przyrząd, pozwalający ćwiczyć zarówno siłę, jak i technikę oddawanych ciosów. Jeśli jednak trenujesz sporty walki od kilku lat, zwykły worek to za mało. W celu doskonalenia własnych umiejętności i wypracowania nowych kombinacji uderzeń powinieneś rozbudować domową siłownię o nowe gruszki, tarcze czy profesjonalne skakanki dla pięściarzy.

pixelpixel