Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Torba treningowa

( ilość produktów: 27 )
Przedziały cenowe: ,
Rozmiary: ,

Torba treningowa to nieodłączny element wyposażenia każdego sportowca. To produkt wykorzystywany do przechowywania oraz przenoszenia całego sprzętu i akcesoriów niezbędnych w trakcie ćwiczeń na siłowni czy w plenerze. Torba przydaje się także w przypadku wyjazdu na zawody poza własne miejsce zamieszkania. Wysokiej jakości torby na trening bokserski potrzebujesz bez względu na to, czy ćwiczysz okazjonalnie, czy jesteś zawodowym sportowcem.

Torby dla bokserów marki Leone 1947

Włoska marka Leone 1947 od lat dostarcza na rynek wyjątkowo wytrzymałe i odporne na uszkodzenia bokserskie torby sportowe. Nasze produkty wyróżnia ponadto atrakcyjny, ponadczasowy design, dzięki któremu bez problemów dopasujesz wybrany model do własnego, indywidualnego stylu. Oferujemy torby dla bokserów o różnej wielkości i pojemności, w zależności od potrzeb klienta. Z łatwością zmieścisz w nich rękawice, ochraniacze, odzież czy obuwie bokserskie. Poza dużą kieszenią główną nasze torby mają dodatkowe kieszenie boczne na mniejsze akcesoria. Każdy produkt został wyposażony w poręczny uchwyt oraz ułatwiający przenoszenie pasek na ramię.

Poza klasycznymi torbami treningowymi w ofercie mamy też saszetki na mniejsze akcesoria, takie jak telefon czy klucze. Z powodu małego rozmiaru saszetka sportowa bez problemu zmieści się w torbie. Nie będziesz musiał zostawiać jej w szatni razem z innymi rzeczami. Dzięki temu wszystkie niezbędne przedmioty zawsze będziesz miał przy sobie na siłowni czy sali treningowej.

Jak wybrać dobrą torbę na trening?

Dobra torba na trening powinna charakteryzować się solidnym wykonaniem, odpowiednią pojemnością oraz atrakcyjnym wyglądem. Szukając torby dla pięściarzy, warto zwracać uwagę zarówno na jej kształt, jak i liczbę kieszeni. Jeżeli należysz do profesjonalnych zawodników, mających dostęp do różnorodnego sprzętu o różnym przeznaczeniu, zdecyduj się na model o większym rozmiarze. Duża torba sportowa to najlepszy wybór w przypadku częstych wyjazdów na zawody i rozmaite turnieje pięściarskie. Jeśli jednak dopiero zaczynasz swoją przygodę z boksem, nie potrzebujesz modelu o znacznej pojemności. W Twojej sytuacji wystarczy niewielka torba z kieszenią główną oraz kilkoma kieszonkami bocznymi na mniejsze przedmioty. Zaletą torby tego typu jest niższa cena, dzięki czemu jej zakup z pewnością nie obciąży Twojego budżetu.

pixelpixel