Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Tarcze do boksu – solidne tarcze treningowe

( ilość produktów: 12 )
Przedziały cenowe: ,
Rozmiary: ,
  • Sprzęt

Tarcze treningowe stanowią wyposażenie każdego dobrego klubu bokserskiego. Umożliwiają efektywny trening siły i techniki wyprowadzanych uderzeń. Dzięki swojej uniwersalności pozwalają ćwiczyć ciosy oddawane zarówno za pomocą rąk, jak i nóg. Za sprawą tego sprawdzają się nie tylko w klasycznym boksie, ale także kick-boxingu, Muay Thai oraz MMA. Poza klasycznymi łapami bokserskimi w ofercie mamy też duże tarcze do kopnięć oraz uniwersalne modele do treningu kombinacji ciosów. Każda tarcza treningowa produkowana jest z wysokiej jakości materiału, dzięki czemu znakomicie amortyzuje ciosy, zapewniając doskonałą ochronę trzymającemu. Jesteśmy pewni, że znajdziesz u nas produkt odpowiadający Twoim indywidualnym potrzebom.

Tarcze do kopania i ochraniacze trenerskie

Tarcze do kopania to doskonała propozycja dla wszystkich fighterów trenujących sporty walki, w których dozwolone jest wyprowadzanie uderzeń nogami. Chętnie korzystają z nich kick-bokserzy, bokserzy tajscy, karatecy oraz zawodnicy mieszanych sztuk walki. W naszej ofercie znajdziesz wiele modeli przeznaczonych do treningu kopnięć. Świetnie sprawdzą się w tym zarówno niewielkie packi, jak i większe tarcze tajskie.

Asortyment naszego sklepu obejmuje również ochraniacze na brzuch i uda, będące niezbędnym elementem wyposażenia każdego trenera sportów walki. To akcesoria, których zadaniem jest ochrona korpusu tarczującego. Ochraniacze pochłaniają część siły przyjmowanego ciosu, dzięki czemu zabezpieczają trenera przed ryzykiem odniesienia groźnej kontuzji brzucha lub nogi. Jeśli zależy Ci na bezpieczeństwie treningu, powinieneś wyposażyć się w jeden z dostępnych modeli.

Dlaczego warto ćwiczyć z wykorzystaniem tarcz do boksu?

Tarcze do boksu, łapy czy tarcze do kopania to przyrządy polecane wszystkim prawdziwym fighterom, bez względu na ich wiek czy doświadczenie. Ćwiczenia na tarczach to jedna z najefektywniejszych, najwszechstronniejszych i najbardziej realistycznych form treningu. Tarcze do boksu wzmacniają siłę wyprowadzanych ciosów, poprawiają technikę uderzeń, a dodatkowo pozwalają poprawić refleks, skrócić czas reakcji i wypracować lepsze wyczucie dystansu podczas walki. W przeciwieństwie do tradycyjnych worków bokserskich [https://leone.pl/pol_m_Sprzet_Worki-192.html] trening z użyciem tarcz pozwala przeprowadzić idealną symulację ringowego sparingu z przeciwnikiem. Tarczowanie umożliwia pracę nad konkretnymi kombinacjami ciosów i akcjami defensywnymi. Poprawia pracę na nogach i wyrabia nawyki prawidłowego poruszania się na ringu. Wpływa również korzystnie na ogólną kondycję fizyczną zawodnika.

pixelpixel