Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Ochraniacz klatki piersiowej

( ilość produktów: 2 )
Rozmiary: ,
  • Sprzęt

Ochraniacz klatki piersiowej marki Leone 1947 to produkt zapewniający bezpieczeństwo w czasie intensywnych treningów nad poprawą siły wyprowadzanych ciosów. Prezentowany ochraniacz tułowia chroni korpus, nie narażając go na kontuzje w wyniku otrzymanych uderzeń. Ochraniacz został wykonany w taki sposób, aby gwarantować maksymalny poziom ochrony, a jednocześnie nie krępować ruchów podczas noszenia. W połączeniu z ochraniaczem na krocze gwarantuje pełne zabezpieczenie osoby narażonej na przyjmowanie ciosów.

Doskonała ochrona korpusu i atrakcyjny wygląd

Znakomite właściwości pochłaniania energii wyprowadzanych ciosów to cecha, która wyróżnia oferowany przez nas ochraniacz tułowia. Boks jest sportem, w którym siła uderzeń oddawanych przez najlepszych zawodników sięga kilku tysięcy niutonów, czyli kilkuset kilogramów. Dlatego tak ważne jest, aby zadbać o odpowiednią ochronę korpusu w czasie treningów. Warstwowe wypełnienie naszego ochraniacza doskonale amortyzuje wyprowadzane uderzenia, zapewniając tym samym wyśmienitą ochronę tułowia, nawet przy najsilniejszych ciosach.

Włoscy projektanci nie zapomnieli również o aspekcie wizualnym. Połączenie klasycznej czerni oraz szlachetnej, kojarzącej się z dobrobytem i zwycięstwem barwy złotej sprawia, że ochraniacz prezentuje się bardzo elegancko i stylowo. Wygodne zapięcie ułatwia wkładanie oraz zdejmowanie. To produkt, który świetnie sprawdza się w treningu boksu, kick boxingu i MMA.

pixelpixel