Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Suspensory

( ilość produktów: 5 )
Przedziały cenowe: ,
Rozmiary: ,
  • Ubrania

Ochrona poszczególnych części ciała jest ważna zarówno podczas treningu, jak również walki. Ryzyko ich uszkodzenia zachodzi najczęściej przy uprawianiu sportów kontaktowych. Aby zminimalizować ewentualny dyskomfort, wybierz ochraniacz na krocze oraz inne suspensory zaprojektowane przez włoską firmę Leone.

W naszej ofercie znajdziesz nie tylko ochraniacze na krocze, ale także wzmacniane staniki dla kobiet czy inne elementy sportowej bielizny. Podobnie jak odzież treningowa, odznaczają się one niebywałą trwałością i nowoczesnym designem. Jeżeli zależy Ci na bezpiecznych treningach i osiągnięciu sukcesu na ringu, zadbaj o detale, nie zapominając o ochraniaczu na krocze. Skomponuj własny strój sportowy opatrzony metką z logo Leone.  Sprawdź szczegóły naszej oferty i wybierz odpowiednie dla siebie produkty, które idealnie sprawdzą się podczas intensywnego treningu.

Ochraniacze na krocze – które wybrać?

Ochraniacze na krocze to jeden z ważniejszych elementów wyposażenia każdego sportowca. Przykre i bardzo bolesne uderzenia w te partie ciała mogą skończyć się nie tylko wyeliminowaniem zawodnika z walki, ale nawet eliminacją z normalnego życia, jeśli wiesz, co mamy na myśli. Właśnie dlatego warto sięgać jedynie po sprawdzone i niezawodne rozwiązania z tego zakresu. W naszej ofercie znajdziesz ochraniacze na krocze wykonane z różnych materiałów. Zapewniamy rozwiązania dla amatorów, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę ze sportami walki, jak i doświadczonych zawodników, którzy wiedzą, jak boli celny cios wymierzony w podbrzusze.

Najskuteczniejsze i profesjonalne ochraniacze na krocze nie tylko chronią przed katastrofą, ale zapewniają też doskonałą cyrkulację powietrza oraz pełną swobodę ruchów, co w walce jest po prostu koniecznością!

pixelpixel