Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Piłka refleksówka – przyrząd do treningu szybkości i uników

( ilość produktów: 3 )
Rozmiary: ,
  • Ubrania

Oferujemy piłki refleksowe, które stanowią niezbędny sprzęt wykorzystywany podczas treningów bokserskich lub innych sztuk walki. Piłka refleksówka umożliwia skuteczny trening ciosów oraz doskonalenie szybkości i precyzji uderzeń. Ćwiczenia z tym przyrządem przeznaczone są zarówno dla amatorów, jak i doświadczonych sportowców. Piłka bokserska świetnie sprawdza się na sali treningowej, w klubie fitness oraz w domu. Dobrze amortyzuje uderzenia, dzięki czemu trening jest bezpieczny.

Piłki bokserskie marki Leone

W ofercie naszego sklepu znajdziesz solidne i precyzyjnie wykończone piłki bokserskie w kilku rozmiarach. W zależności od modelu możesz zamontować je na platformie lub przytwierdzić do ściany. Dostępne produkty wykonane są z wysokiej jakości skóry, odpornej na uszkodzenia. Dzięki temu sprzęt nie ulega przetarciom. Dodatkowym atutem jest to, że skórę można łatwo i szybko wyczyścić. Stalowy karabińczyk i komplet ekspanderów w zestawie ułatwiają montaż w wybranym przez użytkownika miejscu.

Piłka refleksowa a gruszka

Piłka refleksowa to nie to samo co gruszka bokserska Różnice dostrzegalne są gołym okiem. Najważniejszą z nich stanowi kształt obu przyrządów treningowych. Piłka jest wyraźnie okrągła, natomiast gruszka przyjmuje formę popularnego owocu. Kształt ma wpływ na rodzaj wykonywanych ćwiczeń. Jak sama nazwa wskazuje, piłka refleksówka służy przede wszystkim do treningu refleksu. Umożliwia symulację reakcji przeciwnika, co przekłada się na poprawę koordynacji ruchowej w czasie walki. To doskonała alternatywa dla treningu z klasycznym workiem. Ćwiczenia z użyciem piłki wzmacniają mięśnie, zwiększają szybkość reakcji oraz dynamikę wyprowadzania ciosów. Zdaniem wielu profesjonalistów, bokserska piłka refleksowa pozwala również na skuteczną naukę wyczucia dystansu, co jest niezwykle ważne w sztukach walki. Trening z wykorzystaniem tego przyrządu zwiększa szybkość i zwinność sportowca, a także poprawia jego ogólną kondycję fizyczną.

Sprawdź naszą ofertę piłek refleksowych, które poprawią Twoją technikę i refleks. Dzięki nim trening bokserski będzie jeszcze ciekawszy i przede wszystkim skuteczniejszy.

pixelpixel