Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Worki bokserskie

( ilość produktów: 18 )
Przedziały cenowe: ,
Rozmiary: ,

Worek bokserski to jeden z najważniejszych sprzętów wykorzystywanych podczas treningów sportów walki. Pozwala pracować nad siłą oraz celnością wymierzanych ciosów. Ćwiczenia z wykorzystaniem worków bokserskich mają więcej zalet — pomagają rozładować napięcie, poprawiają kondycję fizyczną i refleks. Wybierz jeden z dostępnych modeli i bądź niezależny na treningach. Ćwicz, nawet gdy nie masz partnera do sparingu.

Worki bokserskie marki Leone 1947

W ofercie naszego sklepu znajdziesz worki bokserskie włoskiej marki Leone 1947. Do wyboru masz produkty w różnych kształtach, rozmiarach i kolorach. Znajdziesz wśród nich sprzęt, który dopasujesz do miejsca treningu oraz osobistych preferencji. W asortymencie mamy modele produkowane z różnych materiałów. Podobnie jak w przypadku rękawic bokserskich jest to skóra naturalna lub tworzywo syntetyczne. Skórzany worek bokserski to znakomity wybór, jeśli zależy Ci na solidności i najwyższej możliwej trwałości. Wewnątrz naszych worków znajduje się wyjątkowo wytrzymała i sprężysta bawełna. Dzięki temu nie pękają i nie tracą kształtu nawet po wielu latach intensywnego użytkowania. Sprzedajemy je już wypełnione, co nie jest standardem wśród sklepów z akcesoriami treningowymi.

Jakie rodzaje worków mamy w ofercie?

Oferta naszego sklepu obejmuje kilka rodzajów treningowych worków bokserskich. Poza klasycznymi modelami w kształcie walca mamy m.in. worki hakowe w kształcie litery T, których średnica zwiększa się ku górze. Dzięki temu swoim wyglądem imitują ludzką sylwetkę. Taka forma umożliwia efektywny trening wyprowadzania ciosów hakowych i podbródkowych. Znajdziesz u nas również worek MMA. Jego nietypowy profil pozwala na ćwiczenia w stójce oraz doskonalenie technik parterowych. Kształt worka ułatwia chwyt, obalenia i wykonywanie rzutów, a także zadawanie ciosów kolanami. Każdy wiszący worek bokserski wyposażony jest w komplet łańcuchów ułatwiających montaż pod sufitem.

pixelpixel