Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Historia marki Leone1947 - Kim jesteśmy

2020_04_chisiamo_gn039.jpg

NASZA HISTORIA JEST NASZĄ GWARANCJĄ

2020_04_chisiamo_cavOrlando.jpg

Na górze. Cav. Orlando Leone (z lewej) z mistrzem świata wagi ciężkiej w boksie Primo Carnerą.

Charakter, pasja i determinacja są podstawą każdego wspaniałego wyniku sportowego.

Tak zaczęła się ta historia, z odwagą i entuzjazmem, kiedy w 1947 roku, po latach doświadczeń w sektorze wyrobów skórzanych, Cav. Orlando Leone założył firmę LEONE 1947. Miłość do boksu skłoniła założyciela do produkcji specjalistycznych artykułów dla tego sportu, a firma szybko stała się liderem na rynku.


2020_04_chisiamo_Loi_stadio.jpg

Wszyscy włoscy bokserzy tamtych czasów nosili rękawice LEONE1947. Od tego czasu marka LEONE 1947 stale obecna jest na ringu, zarówno we Włoszech, jak i na całym świecie, oferując jednocześnie swoje doświadczenie w produkcji zabezpieczeń technicznych dla nowych dyscyplin rodzących się za granicą: kickboxingu, muay thai, savate oraz MMA.

2020_04_chisiamo_handmade1.jpg
2020_04_chisiamo_Dekker.jpg

Mistrz świata w muay thai Ramon Dekkers (z lewej), jeden z najbardziej znanych i cenionych w historii tej dyscypliny bokserów tajskich.

2020_04_chisiamo_cavOrlando.jpg

Mistrz Włoch Orlando Fiordigiglio rzuca wyzwanie Cedricowi Vitu o tytuł mistrza Europy w boksie EBU w kategorii Super Welter w 2015 roku.

Firma jest obecnie zarządzana przez trzecie pokolenie rodziny Leone, która zamierza kontynuować fascynującą podróż, dążąc do doskonalenia swojej produkcji zgodnie ze swoją historią i tradycją, nieustannie poszukując przyszłości pełnej innowacji i ciągłego rozwoju.2020_04_chisiamo_Loi_stadio.jpg

Hiszpański bokser Kerman Lejarraga Arana Obecnie posiada międzynarodowy tytuł WBA w wadze półśrednie2020_04_chisiamo_cavOrlando.jpg

Leonard Bundu był mistrzem Europy w boksie EBU w latach 2009-2014, kiedy wyzwał Keitha Thurmana na MGM Grand Garden Arena w Las Vegas o tytuł mistrza świata WBA w wadze półśredniej.

2020_04_chisiamo_cavOrlando.jpg

Pierwszy zawodnik, który wygrał dwa kolejne światowe turnieje K-1 MAX i pierwszy zawodnik włoskiej szkoły kickboxingu, który wygrał turnieje w K-1 i Glory, Giorgio Petrosyan nosi rękawice Leone od roku jego pierwszego tytułu mistrza świata (2009) aż do ostatecznej konsekracji.

2020_04_chisiamo_cavOrlando.jpg

Lądując w 2005 roku jako pierwszy Włoch w UFC, najbardziej prestiżowej amerykańskiej federacji MMA na świecie, Alessio Sakara jest obecnie ambasadorem Bellatora i promotorem licznych inicjatyw mających na celu szerzenie i podnoszenie świadomości na temat sportów walki.

2020_04_chisiamo_bellator.jpg

MISJA: SIŁA TRADYCJI, SPOSÓB PASJI.


Naszym największym zobowiązaniem zawsze było podążanie i zachowanie wszystkich wartości odziedziczonych po tych, którzy jako pierwsi uwierzyli w tę wspaniałą przygodę.

Odwołujemy się do tych autentycznych, znanych, typowo włoskich wartości, które przemawiają przede wszystkim do serca: szacunku, uczciwości, pasji i dążenia do jakości.

Zadowolenie klienta jest dla nas największą nagrodą i stanowi bodziec do ciągłego dążenia do doskonałości w celu oferowania zawsze tego, co najlepsze wszystkim entuzjastom, którzy nam zaufali.

2020_04_chisiamo_cavOrlando.jpg

Klient zawsze zajmował najważniejszą pozycję. Każda myśl, każdy wysiłek, każda codzienna czynność mają na celu jak najlepsze zaspokojenie wszystkich jej oczekiwań zarówno z punktu widzenia poprawności, jak i jakości, szukania rozwiązań nawet w obecności przeszkód i problemów krytycznych.

2020_04_chisiamo_cavOrlando.jpg

Efekty jakie uzyskujemy są konsekwencją pasji, którą nieustannie wkładamy w naszą pracę. Motywacje, które napędzają nas do ciągłego doskonalenia, są silnie podsycane wartościami, w które wierzymy, takimi jak poszukiwanie coraz wyższych specjalizacji, dzielenie się wiedzą, wyrażanie indywidualnej kreatywności, rozwiązywanie problemów i wzajemna pomoc.

2020_04_chisiamo_cavOrlando.jpg

Każdego dnia pracujemy nad tworzeniem wysokiej jakości produktów, które są postrzegane przez rynek jako odniesienie do doskonałości i ekskluzywności, poprzez ciągłe poszukiwanie nowych materiałów i urządzeń technicznych, które chronią bezpieczeństwo sportowca i gwarantują trwałość produktu wraz z atrakcyjnym wzornictwem i ziarnisty.

2020_04_chisiamo_cavOrlando.jpg

Umocnieni naszym doświadczeniem i naszą tradycją oraz zawsze uważni na potrzeby klientów, wprowadzamy innowacje w produktach i procesach, optymalizujemy organizację, stosując nowe technologie, aby uprościć, przyspieszyć i uelastycznić dostęp do naszych usług i korzystanie z nich.

2020_04_chisiamo_cavOrlando.jpg

Mocno przekonani o strategicznej roli, jaką odgrywa w obszarze, słuchamy, wspieramy i podtrzymujemy Agenta, zapewniając terminową komunikację i pewność działania w zarządzaniu klientami.

2020_04_chisiamo_cavOrlando.jpg

Zarządzamy relacjami wewnętrznymi i zewnętrznymi z profesjonalizmem, inspirowanym zasadami przejrzystości, zaufania i lojalności, poszukując konkretnych rozwiązań dla konkretnych potrzeb.

pixelpixel