Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

odzież i akcesoria dziecięce

( ilość produktów: 12 )
Przedziały cenowe: ,
Rozmiary: ,
  • Rękawice
  • Ubrania

Oferujemy odzież i akcesoria przeznaczone dla najmłodszych miłośników sportów walki. Jeśli Twoje dziecko rozpoczyna przygodę z boksem, znajdziesz u nas produkty stanowiące niezbędne wyposażenie przed pierwszym treningiem. Koszulki, spodenki, ochraniacze czy rękawice bokserskie dla dzieci ? mamy wszystko, czego potrzebujesz, przygotowując dziecko do pójścia na trening.

Jaką odzież bokserską dla dzieci wybrać?

Każdy rodzic wie, że aktywność fizyczna powinna odgrywać bardzo ważną rolę w życiu najmłodszych. Jednym z najlepszych sposobów na rozwój zarówno siły i kondycji, jak i charakteru u dzieci są sporty walki. Do ćwiczeń pod okiem doświadczonego trenera dziecko należy odpowiednio przygotować. Podstawowym elementem wyposażenia jest wygodna odzież bokserska dla dzieci. Wybrany strój musi zapewniać maksymalną swobodę ruchów, a jednocześnie być wytrzymały i odporny na uszkodzenia. Najlepszym wyborem są w tym przypadku koszulki i spodenki wykonane z poliestru. To solidny i elastyczny materiał, gwarantujący duży komfort w czasie zajęć. Dzięki skutecznemu odprowadzaniu wilgoci poliestrowa odzież bokserska dla juniorów sprawdza się nawet podczas intensywnego wysiłku.

Kask bokserski dla dzieci ? niezbędny ochraniacz głowy

Poza odzieżą niezbędne są także akcesoria treningowe. Wśród nich najważniejszy jest kask bokserski dla dzieci. Jego głównym zadaniem jest ochrona głowy w trakcie ćwiczeń. Kaski amortyzują siłę uderzeń oddawanych w okolice głowy i dzięki temu chronią ją przed obciążeniami, mogącymi doprowadzić do trwałych urazów mózgu lub twarzoczaszki. Wychodząc na trening bez kasku, dziecko naraża się na odniesienie groźnej kontuzji, która może wyeliminować je z dalszego uprawiania sportu.

pixelpixel