Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Czytaj nasz blog

Rola worków w treningach bokserskich
Worek bokserski to absolutny must have każdego profesjonalnego boksera. Stanowi on niezbędny element treningu, który pozwala na poprawę formy i przygotowuje do sprawdzianu wytrzymałościowego na ringu. Uderzenie w worek bokserki to też świetny sposób na spalenie zbędnych kalorii oraz rozładowanie negatywnych emocji.
Czytaj więcej
Akcesoria i odzież sportowa dla dzieci – w co warto wyposażyć najmłodszych?

Obecnie bardzo wiele osób uprawia sporty walki. Dotyczy to ludzi w każdym wieku. Spróbować swoich sił w jednej z licznych dyscyplin mogą wszyscy. Aktywność fizyczna jest niezwykle istotna szczególnie w przypadku dzieci, o czym z pewnością wie każdy rodzic. Przygotowując dziecko do pójścia na trening, należy wyposażyć je w odpowiednią odzież i akcesoria. O jakich produktach nie można zapomnieć? Na to pytanie odpowiadamy w dalszej części artykułu. Zachęcamy do lektury.

Odzież treningowa, czyli wysokiej jakości koszulka i spodenki

Czytaj więcej
Syntetyczne czy skórzane? Kilka słów o materiałach rękawic bokserskich

Wybór rękawic bokserskich może przysporzyć wielu problemów. Ilość parametrów, jakie trzeba wziąć pod uwagę przed podjęciem końcowej decyzji, jest bardzo duża. Poza wyglądem, rozmiarem, jakością użytego wypełnienia, typem zapięcia i przeznaczeniem, niezwykle ważny jest też materiał wykonania poszycia zewnętrznego. Może być to skóra syntetyczna lub naturalna. W dzisiejszym artykule przedstawimy właściwości i zalety obu tych tkanin. Zapraszamy do lektury. 

Czytaj więcej
pixelpixel