Darmowa dostawa od 199,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Czytaj nasz blog

W których sportach walki przydają się ochraniacze na piszczele?

Jeżeli kiedykolwiek uderzyłeś się w środek kości piszczelowej, nawet poza walką czy treningiem, wiesz dokładnie, przed czym ratują ochraniacze na piszczele. Piszczel jest jedynym obszarem naszych kończyn, gdzie płaska powierzchnia kości nie jest osłonięta splotem mięśni. Sprawia to, że bezpośrednie uderzenie w niego jest bardzo bolesne i może zakończyć się poważną kontuzją. Dlatego w tym artykule przedstawimy wam krótką listę rodzai ochraniaczy piszczeli i dyscyplin, w których polecamy używanie konkretnych modeli.

Czytaj więcej
Czy warto inwestować w rękawice na siłownię?

Jak sama nazwa wskazuje, rękawice na siłownię to akcesoria wykorzystywane głównie podczas ćwiczeń z hantlami, sztangami, ciężarkami i innym sprzętem stanowiącym wyposażenie miejsc umożliwiających pracę nad siłą, modelowaniem sylwetki czy poprawą ogólnej kondycji fizycznej. Wśród stałych bywalców siłowni istnieje podział na osoby, które używają rękawic na każdym treningu oraz te, które uważają je za zbędny gadżet. Czy warto inwestować w rękawice na siłownię? Zapraszamy do lektury.

Czytaj więcej
Jak dobrać rękawice do treningu na siłowni?

Rękawice na siłownię to popularne akcesoria wykorzystywane podczas ćwiczeń z użyciem hantli, sztang, ciężarków oraz innych przyrządów stanowiących wyposażenie sal treningowych. Ze względu na niską cenę oraz właściwości chroniące dłonie przed urazami stanowią podstawowe wyposażenie wielu osób regularnie odwiedzających siłownie. W dzisiejszym artykule podpowiemy, na co trzeba zwrócić uwagę przy wyborze rękawic do treningu na siłowni. Jak wybrać idealne rękawice? Zachęcamy do lektury.

Czytaj więcej
pixelpixel