Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Jakie torby najlepiej nadają się do przechowywania akcesoriów bokserskich?

2022-03-25
Jakie torby najlepiej nadają się do przechowywania akcesoriów bokserskich?

Wszystkie bokserskie akcesoria sportowe: rękawice, strój, woda, ochraniacze buty musimy w jakiś sposób przynieść na trening. To sprawia, że torba sportowa na sprzęt jest obok rękawic, ochraniaczy i stroju podstawowym elementem wyposażenia większości sportowców.

Jakie cechy powinna mieć torba do przechowywania sprzętu bokserskiego? Naszym zdaniem, rozważając zakup, koniecznie powinniście zwrócić uwagę na poniższe elementy:

  • Pojemność

Rękawice, buty, stój, ochraniacze, ręcznik itd. Akcesoria bokserskie są lekkie, ale zajmują sporo miejsca. Dlatego polecamy zakup torby o pojemności co najmniej 45 litrów.

  • Minimalne wymiary

Polecamy przed każdym zakupem torby, sprawdzić jej wymiary, tak abyśmy mieli pewność, że do środka zmieszczą się rękawice i buty w rozmiarze który nosimy. Duża pojemność wyrażona w litrach, nie koniecznie oznacza, że w łatwy sposób włożymy duże przedmioty do środka (torba może być np. pojemna, ale długa i wąska).

  • Wytrzymały materiał

Wszyscy wiemy, że nasze torby nie mają łatwego życia. Twarde przedmioty, przekładane z miejsca na miejsce, ostre krawędzie szafek są tylko przykładami zagrożeń. Dlatego polecamy sprawdzić grubość i rodzaj materiału. Obecnie śliski, gruby poliester lub nylon nie bez powodu jest branżowym standardem. Oba materiały są wytrzymałe, lekkie, nie ścierają i nie drą się łatwo. Jeśli naprawdę nie oszczędzasz swojej torby, polecamy nylon rip-off, zaprojektowany z myślą o odporności na rwanie.

  • Dodatkowe kieszenie

Kilak dodatkowych przegródek potrafi zamienić torbę z dobrej w świetną. Zalecamy dobrze przyjrzeć się temu ile i jak duże są zarówno boczne kieszenie, jak i przegródki wewnątrz głównej komory. Dobry podział torby treningowej pozwoli nam na utrzymywanie wewnątrz porządku.

  • Poręczny uchwyt

Warto zwrócić uwagę, aby torba miał zarówno pasek na ramię jak i uchwyty do noszenia jej w ręku. Dzięki temu będziemy mogli wygodnie operować nią w każdej sytuacji. Istotne jest też, aby przynajmniej długi pasek był regulowany. Dzięki temu będziemy mogli dopasować torbę do naszego wzrostu.

Mamy nadzieję, że te wskazówki pozwolą wam dobrać sprzęt z naszej oferty idealnie do waszych potrzeb. W razie pytań lub wątpliwości, zachęcamy do kontaktu.

Pokaż więcej wpisów z Marzec 2022
pixelpixel