Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Czytaj nasz blog

W jakich rękawicach bokserskich najlepiej pracuje się nad techniką?

Właściwy dobór rękawic jest kluczowy dla efektywnego treningu i rozwoju umiejętności bokserskich. W dzisiejszym artykule przyglądamy się różnym rodzajom rękawic używanych przez zawodników. Wyjaśniamy również ich wpływ na trening techniczny. Dzięki nam dowiesz się, jakie cechy powinny mieć rękawice, aby ułatwić Ci pracę nad poprawą techniki. Zapraszamy do lektury.

Czytaj więcej
Jak ćwiczyć boks na świeżym powietrzu?

Ćwiczenia na świeżym powietrzu to doskonała propozycja dla zawodników, którzy chcą urozmaicić swoje treningi i poczuć bliskość natury podczas uprawiania boksu. Do organizacji zajęć w plenerze nie potrzeba wiele sprzętu ani specjalistycznej wiedzy. Wystarczy do tego kilka podstawowych akcesoriów. W dzisiejszym artykule wyjaśniamy, jak skutecznie ćwiczyć boks poza salą treningową. Zachęcamy do lektury.

Czytaj więcej
Jak ochronić się przez poślizgnięciem w ringu?

Podczas pojedynku z przeciwnikiem na ringu pięściarze muszą skupiać się nie tylko na wyprowadzaniu ciosów, ale także prawidłowej pracy nóg. Jednym z zagrożeń, które mogą spotkać zawodników w trakcie walki, jest ryzyko poślizgnięcia się na podłożu. Jak więc ochronić się przed tym niefortunnym zdarzeniem? Dowiesz się tego z dalszej części naszego artykułu. Zachęcamy do lektury.

Czytaj więcej
Jak dopasować rękawice do treningu z workiem?

Trening z workiem to znakomita forma aktywności dla osób chcących poprawić swoją kondycję fizyczną, pozbyć się stresu lub zwiększyć umiejętności bokserskie. Korzystanie z odpowiednich rękawic jest niezbędne, aby trening był efektywny i bezpieczny. Jak wybrać rękawice do ćwiczeń na worku? Oto kilka kluczowych aspektów, na które warto zwrócić uwagę podczas wyboru.

Czytaj więcej
pixelpixel