Darmowa dostawa od 199,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Czytaj nasz blog

Owijki bokserskie czy rękawice żelowe – co wybrać?

Wybór odpowiedniego sprzętu do treningu boksu jest kluczowy dla komfortu i efektywności ćwiczeń. Jednym z dylematów, przed którym stają pięściarze, jest decyzja o inwestycji w ochraniacze dłoni. Owijki bokserskie czy rękawice żelowe – który z tych produktów sprawdza się lepiej? W tym artykule analizujemy zalety i wady obu rozwiązań. Zachęcamy do lektury.

Czytaj więcej
Czy w karate używa się rękawic?

Karate zajmuje szczególne miejsce w świecie sportów walki. To dyscyplina, która łączy zarówno elementy sportowe, jak i duchowe. Jednym z aspektów wzbudzających zainteresowanie początkujących adeptów tej sztuki walki jest kwestia wykorzystywania rękawic podczas treningów i zawodów. Czy w karate używa się rękawic? Odpowiedź na to pytanie dla wielu może być zaskakująca.

Czytaj więcej
W jakich sportach wykorzystuje się rękawice bez palców?

Rękawice bez palców to niezwykle praktyczny element wyposażenia sportowców. Zapewnia ochronę dłoni, a  jednocześnie pozwala na utrzymanie precyzyjnego chwytu. W tym artykule przyglądamy się różnym dyscyplinom sportowym, w których tego rodzaju rękawice odgrywają kluczową rolę. Zachęcamy do lektury.

Czytaj więcej
Jak chronić podbródek w trakcie treningu bokserskiego?

Ochrona podbródka jest niezwykle ważna dla każdego boksera – zarówno amatora, jak i zawodowca. Jest on bowiem jednym z najbardziej narażonych na urazy obszarów twarzy. Jego uszkodzenie może prowadzić do niebezpiecznych kontuzji, takich jak złamania szczęki czy nawet utrata przytomności. W tym artykule przedstawiamy sprawdzone metody, które pomogą Ci uniknąć kontuzji podbródka, a jednocześnie poprawić swoje umiejętności bokserskie. Zapraszamy do lektury.

Czytaj więcej
pixelpixel