Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Czytaj nasz blog

Przegląd wiszących worków bokserskich. Propozycje zakupowe

Worek bokserski to jedno z podstawowych akcesoriów treningowych zawodników sportów walki. Odpowiednio dobrany pozwala pracować nad siłą, techniką i precyzją wyprowadzania ciosów. Co więcej, umożliwia również poprawę szybkości i refleksu. W dzisiejszym artykule podpowiemy, jakie worki wiszące są obecnie dostępne na rynku. W które modele warto inwestować? Zapraszamy do lektury dalszej części wpisu.

Czytaj więcej
Jak zachęcić dziecko do trenowania sportów walki?

Dzieciństwo to czas, w którym najmłodsi uczęszczają na różne zajęcia w celu wykształcenia swoich pasji. Wielu rodziców wysyła swoje pociechy na treningi sportów walki. Poza rozwojem umiejętności czysto fizycznych ćwiczenia w klubie bokserskim kształtują charakter i uczą zasad rywalizacji w duchu fair play. Kiedy jednak dziecko nie jest zainteresowane angażowaniem się w treningi, warto je do tego zachęcić. Jak to zrobić? O tym w dalszej części naszego artykułu.

Czytaj więcej
Odzież bokserska polecana dla kobiet

Na salach treningowych spotykanych jest coraz więcej kobiet. Przedstawicielki płci pięknej chętnie uczestniczą zarówno w zajęciach ogólnorozwojowych na siłowni, jak i treningach konkretnych sportów walki – boksu czy MMA. Jeśli należysz do kobiet aktywnych, zainteresowanych wymodelowaniem sylwetki, poprawą kondycji fizycznej lub zwyczajnym wyładowaniem stresu po ciężkim dniu w pracy, powinnaś dobrze przygotować się do ćwiczeń. Pierwszym krokiem jest dobór odpowiedniej odzieży. Poznaj nasze propozycje.

Czytaj więcej
Jak chronić zęby w trakcie walk bokserskich i innych?

Boks, kick-boxing, Muay Thai czy MMA to jedne z najbardziej kontaktowych sportów. Ilość kontuzji i urazów jest w nich znacznie większa niż w innych dyscyplinach. W związku z tym podstawowym zadaniem każdego zawodnika jest ochrona najwrażliwszych części ciała. Jedną z nich jest szczęka. W dzisiejszym artykule podpowiemy, jak chronić zęby w trakcie treningów i walk. Zachęcamy do lektury dalszej części wpisu.

Czytaj więcej
pixelpixel