Darmowa dostawa od 199,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Czytaj nasz blog

Ćwiczenia bokserskie w parach. Propozycje treningowe

Boks to nie tylko sport budujący siłę mięśni, ale także wpływający pozytywnie na ogólną kondycję fizyczną oraz rozwijanie umiejętności współpracy w parach. Wspólne ćwiczenia pozwalają na przeniesienie treningu na wyższy poziom, jednocześnie zacieśniając więzi z partnerem. W dzisiejszym artykule prezentujemy propozycje treningowe, które sprawiają, że czas spędzony na sali bokserskiej jest wartościowszy i efektywniejszy. Zapraszamy do lektury.

Czytaj więcej
Jak chronić nadgarstki w trakcie ćwiczeń na siłowni?

Czy zastanawiałeś się kiedyś, jak ważne są Twoje nadgarstki? Mają one kluczowe znaczenie dla większości ruchów, które wykonujemy na co dzień, a także podczas treningów na siłowni. Dlatego tak istotne jest dbanie o ich kondycję i zdrowie, zwłaszcza jeśli intensywnie ćwiczysz. Z tego artykułu dowiesz się, jak chronić nadgarstki w trakcie ćwiczeń na siłowni, aby uniknąć kontuzji i czerpać pełnię radości z treningów. Zachęcamy do lektury.

Czytaj więcej
Czym są tzw. suspensory?

Obecnie coraz więcej mężczyzn zwraca uwagę na kwestie zdrowotne związane z układem moczowo-płciowym. Jednym z elementów pomagających zadbać o te aspekty są tzw. suspensory. Te specjalistyczne produkty zapewniają właściwe podtrzymanie i umiejscowienie genitaliów. Czy jednak są tylko modnym gadżetem, czy mają rzeczywiste korzyści dla zdrowia? W dzisiejszym artykule przyglądamy się bliżej temu zagadnieniu. Zapraszamy do lektury.

Czytaj więcej
Jak zadbać o odpowiednią wentylację stóp w trakcie treningu bokserskiego?

Jednym z kluczowych elementów w osiągnięciu sukcesu na ringu jest dbanie o komfort i zdrowie stóp zawodnika. Ich właściwa wentylacja podczas treningu bokserskiego jest niezbędna, aby zapewnić odpowiednie warunki do efektywnego wykonywania ćwiczeń, uniknąć kontuzji, a także utrzymać odpowiedni stopień higieny. W tym artykule przedstawiamy kilka istotnych kwestii dotyczących zapewnienia prawidłowej wentylacji stóp na czas ćwiczeń. Zapraszamy do lektury.

Czytaj więcej
pixelpixel