Darmowa dostawa od 199,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Czytaj nasz blog

Jak dobierać rękawice bokserskie do poziomu zaawansowania?

Rękawice bokserskie to kluczowy element wyposażenia każdego miłośnika sportów walki. Aby zapewnić sobie komfort i bezpieczeństwo podczas treningów i zawodów, należy zadbać o prawidłowy dobór tego sprzętu. W dzisiejszym artykule wyjaśniamy, jak wybrać model odpowiedni do poziomu zaawansowania pięściarza. Zapraszamy do lektury.

Czytaj więcej
Czym się różni piłka refleksowa od gruszki bokserskiej?

Istnieje wiele rodzajów sprzętu treningowego pomagającego zawodnikom doskonalić swoje umiejętności i przygotować się do walki. Do najpopularniejszych z nich należą piłka refleksowa i gruszka bokserska. Na pierwszy rzut oka mogą wydawać się one podobne. To złudzenie, ponieważ każda z nich ma swoje unikalne cechy i przeznaczenie. Jakie są pomiędzy nimi różnice? Dowiesz się tego z dalszej części naszego artykułu.

Czytaj więcej
Sprzęty i akcesoria polecane do lekkich zabaw bokserskich

Boks to nie tylko sport dla twardzieli, ale również doskonały sposób na poprawę kondycji fizycznej, zwiększenie szybkości i koordynacji ruchowej oraz naukę samodyscypliny. Stanowi świetną formą aktywności dla osób w różnym wieku – zarówno dzieci, jak i dorosłych. Aby jednak treningi były bezpieczne i efektywne, należy zaopatrzyć się w odpowiedni sprzęt i akcesoria. W co konkretnie? Zachęcamy do lektury dalszej części wpisu.

Czytaj więcej
W jakich rękawicach bokserskich najlepiej pracuje się nad techniką?

Właściwy dobór rękawic jest kluczowy dla efektywnego treningu i rozwoju umiejętności bokserskich. W dzisiejszym artykule przyglądamy się różnym rodzajom rękawic używanych przez zawodników. Wyjaśniamy również ich wpływ na trening techniczny. Dzięki nam dowiesz się, jakie cechy powinny mieć rękawice, aby ułatwić Ci pracę nad poprawą techniki. Zapraszamy do lektury.

Czytaj więcej
pixelpixel