Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Czytaj nasz blog

Jak ćwiczyć na worku bokserskim? Porady i wskazówki

Worek bokserski to nieodłączny element sportów walki. Niezawodne i ponadczasowe narzędzie treningowe, które pozwala na wyrobienie zarówno techniki, koordynacji ruchowej, siły, jak i wytrzymałości. Przyzwyczaja mięśnie i kości do wyprowadzania ciosów oraz do absorbowania uderzeń. Poniżej przedstawiamy kilka ogólnych porad dotyczących efektywnego i bezpiecznego treningu na worku bokserskim.

Czytaj więcej
Odzież treningowa – w jakie produkty warto się wyposażyć?

Rozpoczęcie przygody ze sportami walki wymaga odpowiedniego przygotowania. Nie mowa tu wyłącznie o dobrej jakości sprzęcie i ochraniaczach, ale także prawidłowo dopasowanej odzieży. Ma to bowiem bardzo duży wpływ na komfort osoby trenującej. W dzisiejszym artykule podpowiemy, w jakie produkty warto się wyposażyć przed pierwszą wizytą na sali treningowej. Zachęcamy do lektury dalszej części wpisu.

Czytaj więcej
Dobra praca nogami to podstawa, czyli jak wybrać obuwie bokserskie?

Dla wielu pięściarzy buty bokserskie są niemal tak samo ważne, jak rękawice. Ma to związek z faktem, że podczas pojedynku na ringu praca nóg jest równie istotna, jak wyprowadzanie ciosów w kierunku przeciwnika. Prawidłowo dobrane obuwie podwyższa komfort treningu oraz jest gwarancją bezpieczeństwa w czasie walki. W dzisiejszym artykule podpowiemy, jak wybrać dobre buty bokserskie. Na co zwrócić szczególną uwagę? Zapraszamy do lektury.

Czytaj więcej
pixelpixel