Darmowa dostawa od 199,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Czytaj nasz blog

Przegląd stojących worków bokserskich. Propozycje zakupowe

Na salach treningowych znaleźć można różne modele worków bokserskich. Poza tradycyjnymi wariantami podwieszanymi dużą popularnością cieszą się worki stojące, które można postawić w dowolnym miejscu lub zabrać ze sobą na zawody czy trening w plenerze. Jakie worki stojące są dostępne na rynku? Zapraszamy do lektury naszego artykułu.

Czytaj więcej
Jak chronić krocze w sportach walki?

Podczas treningów sportów walki należy dbać o bezpieczeństwo poszczególnych części ciała. Ma to ogromne znaczenie z perspektyw zdrowia zawodnika. Poza głową, rękoma i nogami na bolesne kontuzje narażone jest także krocze. W dzisiejszym artykule podpowiemy, jak je odpowiednio chronić. Interesuję Cię ten temat? Zapraszamy do lektury dalszej części wpisu.

Czytaj więcej
Czy szorty kompresyjne dobrze sprawdzają się przy treningach sportów walki?

Właściwe przygotowanie do treningu jest niezwykle istotne zarówno z perspektywy komfortu, jak i bezpieczeństwa zawodnika. Szczególnie duże znaczenie ma dobór wygodnej i trwałej odzieży, w tym spodenek treningowych. Czy niezwykle popularne ostatnio szorty kompresyjne sprawdzają się w sportach walki? Czy warto w nie inwestować? Odpowiedzi na te pytania szukaj w dalszej części naszego artykułu.

Czytaj więcej
pixelpixel