Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Czytaj nasz blog

Jak wybrać rękawice bokserskie dla dziecka?

Boks to sport, który zyskuje coraz większą popularność wśród najmłodszych. Nic w tym dziwnego. Treningi bokserskie doskonale wpływają na koordynację ruchową, siłę i wytrzymałość. Jeżeli Twoje dziecko wyraziło chęć spróbowania swoich sił w tej dyscyplinie, jednym z pierwszych kroków jest zakup odpowiednich rękawic. Jak wybrać najlepszy model? Oto kilka kluczowych aspektów, na które trzeba zwrócić uwagę w trakcie poszukiwań.

Czytaj więcej
Jak poradzić sobie z nadmiernym poceniem w trakcie treningu?

Nadmierne pocenie się to problem, z którym zmaga się wiele osób aktywnych fizycznie. Ma to negatywny wpływ nie tylko na komfort ćwiczeń, ale także samoocenę trenującego. Jak poradzić sobie z tym kłopotem? W dzisiejszym artykule przedstawiamy kilka sprawdzonych metod, które pomogą Ci zminimalizować tego typu dolegliwości i cieszyć się aktywnością fizyczną bez zbędnych niedogodności. Zachęcamy do lektury.

Czytaj więcej
Jak prawidłowo wyprowadzać cios w rękawicy bokserskiej?

Boks to sport, który od lat fascynuje miliony ludzi na całym świecie. Pasjonujące walki, siła, szybkość i determinacja zawodników sprawiają, że cieszy się on niesłabnącą popularnością. Kluczowym elementem każdego pojedynku są ciosy, które decydują o wyniku rywalizacji. Aby wyprowadzić je prawidłowo, warto poznać tajniki techniki oraz zasady bezpieczeństwa. W dzisiejszym artykule wyjaśniamy, jak prawidłowo wyprowadzać uderzenia w rękawicach bokserskich.

Czytaj więcej
pixelpixel