Darmowa dostawa od 199,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Czytaj nasz blog

Czym wyróżniają się damskie rękawice bokserskie?

Boks to sport dla każdego. W czasie ćwiczeń nie liczy się status materialny, wiek czy płeć. Już dawno minęły czasy, kiedy to na salach treningowych widywani byli wyłącznie mężczyźni. Obecnie spotkać tam można niemal tyle samo kobiet. Nic w tym dziwnego, ponieważ regularne treningi kształtują charakter, poprawiają kondycję fizyczną i zwiększają pewność siebie. Pozwalają przy tym pozbyć się kompleksów i własnych słabości. Aby zajęcia były bezpieczne i efektywne, należy się do nich odpowiednio przygotować. Najważniejszym elementem wyposażenia każdego zawodnika są rękawice. Co wyróżnia modele przeznaczone dla kobiet? Dowiesz się tego z dalszej części naszego artykułu.

Czytaj więcej
Na co zwrócić uwagę przy wyborze skakanki bokserskiej?

Skakanka bokserska to jeden z najważniejszych przyrządów wykorzystywanych przez pięściarzy. Ćwiczenia z jej użyciem polecane są zarówno początkującym, jak i doświadczonym profesjonalistom. Skakanka pozwala zwiększyć siłę mięśni, wypracować lepszą kondycję i zgubić zbędne kilogramy. Jak wybrać odpowiedni model? Na co zwracać szczególną uwagę? Odpowiedzi na te pytania znajdziesz w dalszej części naszego artykułu. Zapraszamy do lektury.

Czytaj więcej
Jak wybrać kask bokserski dla dziecka?

Treningi bokserskie w wykonaniu dzieci wymagają odpowiedniego przygotowania. Rodzice muszą zadbać nie tylko o zakup wygodnej odzieży i dobrych rękawic, ale także ochraniaczy. Jednym z najważniejszych z nich jest kask, zabezpieczający głowę przed groźnymi kontuzjami. Jak wybrać właściwy model dla swojej pociechy? O tym w dalszej części naszego artykułu. Zapraszamy do lektury.

Czytaj więcej
Czy legginsy to dobry wybór na siłownię?

Podczas treningu na siłowni niezwykle ważny jest wygodny strój. Dzięki temu wykonywanie poszczególnych ćwiczeń jest dużo prostsze, co wpływa pozytywnie na ogólny komfort przebywania na sali. Wśród kobiet aktywnych fizycznie dużą popularnością w ostatnim czasie cieszą się legginsy, będące ciekawą alternatywą dla spodni dresowych oraz krótkich szortów. Czy rzeczywiście jest to dobry wybór na czas zajęć na siłowni? Odpowiedź na to pytanie znajdziesz w dalszej części naszego artykułu. Zapraszamy do lektury.

Czytaj więcej
pixelpixel