Darmowa dostawa od 199,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Czytaj nasz blog

Jak dopasować rękawice do treningu z workiem?

Trening z workiem to znakomita forma aktywności dla osób chcących poprawić swoją kondycję fizyczną, pozbyć się stresu lub zwiększyć umiejętności bokserskie. Korzystanie z odpowiednich rękawic jest niezbędne, aby trening był efektywny i bezpieczny. Jak wybrać rękawice do ćwiczeń na worku? Oto kilka kluczowych aspektów, na które warto zwrócić uwagę podczas wyboru.

Czytaj więcej
Co założyć na trening BJJ?

Brazylijskie jiu-jitsu (BJJ) to sztuka walki, która stawia na inteligentne wykorzystanie siły i techniki, a także umiejętności kontrolowania przeciwnika. Znajomość odpowiedniej odzieży i sprzętu jest kluczem do komfortowego uczestnictwa w treningach. W naszym artykule omawiamy, co założyć na trening BJJ oraz jakie dodatkowe akcesoria warto mieć ze sobą. Zapraszamy do lektury.

Czytaj więcej
Kiedy w treningach sportów walki stosuje się ochraniacze na uda?

Treningi sportów walki, takich jak boks, kick-boxing czy MMA, wymagają ciągłego kontaktu fizycznego, przez co nie są pozbawione kontuzji. Właśnie dlatego tak ważne jest stosowanie odpowiednich ochraniaczy, których zadaniem jest minimalizowanie ryzyka urazów. Jednym z nich są ochraniacze na uda. W jakich sytuacjach akcesoria te są używane przez sportowców? Dlaczego warto z nich korzystać? Odpowiedzi na te pytania znajdziesz w dalszej części naszego artykułu.

Czytaj więcej
W jakich rękawicach łatwiej utrzymać gardę?

Rękawice to jeden z najważniejszych elementów wyposażenia zawodników trenujących sporty walki bazujące na wyprowadzaniu uderzeń rękoma. Mowa tu nie tylko o klasycznym boksie, ale także kick-boxingu, Muay Thai czy MMA. Wybór odpowiedniego modelu zależy od wielu czynników, takich jak indywidualne preferencje, styl walki, rodzaj treningu czy poziom zaawansowania. W dzisiejszym artykule przyglądamy się aspektom, które warto wziąć pod uwagę podczas wyboru rękawic, aby ułatwić utrzymanie właściwej gardy w czasie treningów i walk. Zapraszamy do lektury.

Czytaj więcej
pixelpixel