Darmowa dostawa od 199,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Czytaj nasz blog

Jak gruszki bokserskie przyczyniają się do wytrenowania refleksu w walce?

Zdrowy tryb życia to dla jednych konieczność, a dla innych sposób na utrzymanie sprawności. Zmiana stylu odżywiania oraz ćwiczenia fizyczne pomagają w osiągnięciu wymarzonego celu. Coraz częściej treningi zamiast w klubie fitness wykonywane są w zaciszu domu. Chęć utrzymania sprawności ułatwia posiadanie specjalistycznych akcesoriów treningowych. Należy do nich bokserska gruszka.

Czytaj więcej
Zalety termoregulacyjnych koszulek bokserskich

Boks jest obecnie bardzo popularnym sportem. Trenują mężczyźni i kobiety. Dawniej walki były brutalne, więc na ringu pojawiali się wyłącznie umięśnieni mężczyźni. Dziś boks uprawiany jest również amatorsko, ponieważ poprawia kondycję i pozwala na pozbycie się stresu.

Czytaj więcej
Rashguard kompresyjny – odzież dla wymagających

Wybór odpowiedniej odzieży treningowej to zadanie, przed którym staje każda osoba aktywna fizycznie. Poza tradycyjnymi koszulkami oraz tank topami na rynku dostępne są również rashguardy kompresyjne, będące świetną alternatywą dla klasycznej odzieży. Czym są rashguardy i dlaczego warto poświęcić im uwagę? Na te pytania odpowiadamy w dalszej części naszego dzisiejszego artykuł. Zachęcamy do lektury. 

Czytaj więcej
Jak wyprofilowane powinny być rękawice bokserskie?

Każdy pięściarz wie, że noszenie źle wyprofilowanych rękawic bokserskich jest nie tylko niewygodne, ale również niebezpieczne dla jego zdrowia. Zwiększa to ryzyko groźnych kontuzji dłoni i nadgarstków, a także przyczynia się do powstawania bolesnych otarć skóry. Jaki zatem profil powinny mieć rękawice używane przez bokserów? Tego dowiesz się z dalszej części naszego artykułu. Zapraszamy do lektury. 

Czytaj więcej
pixelpixel