Darmowa dostawa od 199,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Czytaj nasz blog

Do czego bokserowi potrzebny jest szlafrok?

Szlafrok bokserski to nie tylko element stroju, ale też nieoceniona część wyposażenia każdego zawodnika. Chroni go przed utratą ciepła, daje poczucie intymności i prywatności, a także umożliwia podkreślenie przywiązania do barw klubowych. Z dzisiejszego artykułu dowiesz się, jakie są główne funkcje szlafroka w boksie oraz dlaczego warto zainwestować w ten niepozorny element garderoby. Zachęcamy do lektury.

Czytaj więcej
Jak często wymienia się rękawice bokserskie, trenując rekreacyjnie?

Rękawice bokserskie pełnią kluczową funkcję w świecie sportów walki. Odpowiadają za ochronę dłoni oraz zapewnienie bezpieczeństwa treningów. Właściwa pielęgnacja sprzętu oraz jego regularna wymiana to podstawa, by cieszyć się komfortem i uniknąć kontuzji. Sprawdź dalszą część naszego artykułu i dowiedz się, jak często powinieneś wymieniać rękawice bokserskie w trakcie treningów rekreacyjnych.

Czytaj więcej
Podział tarcz bokserskich ze względu na sposób umiejscowienia

Wybór odpowiedniej tarczy bokserskiej ma wpływ na komfort oraz efektywność treningów. Na rynku dostępnych jest wiele modeli, różniących się od siebie rozmiarem, kształtem, wagą oraz sposobem montażu. W dzisiejszym artykule przyglądamy się podziałowi tarcz zgodnie z tym ostatnim parametrem. Zastanawiasz się, który model jest dla Ciebie najlepszy? Sprawdź dalszą część wpisu.

Czytaj więcej
Skakanka jako pomoc w treningu fitness

Skakanka to nie tylko niezbędny element treningu zawodowych pięściarzy, ale również doskonałe narzędzie dla osób pragnących poprawić swoją kondycję fizyczną i efektywnie spalić kalorie. W dzisiejszym artykule wyjaśniamy, jak skakanka może wspomóc trening fitness oraz jakie korzyści niosą za sobą regularne ćwiczenia z jej użyciem. Zachęcamy do lektury.

Czytaj więcej
pixelpixel