Darmowa dostawa od 199,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Czytaj nasz blog

Czym charakteryzują się spodenki grapplingowe?

Spodenki to jeden z najważniejszych elementów odzieży dla osób trenujących sporty walki. Zasłaniają dolną część ciała zawodników, chroniąc uda przed obtarciami i zadrapaniami. Wśród wielu dostępnych na rynku rodzajów szortów dużą popularnością cieszą się spodenki grapplingowe, wybierane przez znaczną grupę fighterów ćwiczących chwytane sztuki walki. Czym charakteryzuje się odzież tego typu? Czy warto w nią inwestować? Dowiesz się tego z dalszej części naszego artykułu. Zachęcamy do lektury.

Czytaj więcej
Zasady higieny przy korzystaniu z ochraniaczy na zęby

Ochraniacz na zęby to absolutnie niezbędny element wyposażenia zawodników trenujących sporty walki. Najważniejszą funkcją tego produktu jest zabezpieczenie przed urazami mogącymi doprowadzić do utraty części uzębienia, a w najgorszym wypadku nawet trwałej deformacji szczęki. Aby stosowany model spełniał swoje zadanie, a jego noszenie było bezpieczne dla użytkownika, istotne jest przestrzeganie podstawowych zasad higieny. O czym konkretnie mowa? Dowiesz się tego z dalszej części naszego artykułu.

Czytaj więcej
Co może pomieścić saszetka sportowa?

Saszetka sportowa to doskonały gadżet dla osób aktywnych fizycznie i wyśmienita alternatywa dla małego plecaka. Świetnie sprawdza się zarówno na siłowni, jak i podczas codziennego joggingu czy ćwiczeń w plenerze. Mieści wszystkie niezbędne przedmioty osobiste, a jednocześnie nie stanowi zbędnego balastu dla osoby trenującej. Z dalszej części artykułu dowiesz się, co możesz przechowywać w swojej saszetce. Zapraszamy do lektury.

Czytaj więcej
Tarcze polecane do treningów bokserskich

Treningi bokserskie to zajęcia niezwykle zróżnicowane. Podczas jednej wizyty na sali zawodnik może wykonywać wiele rozmaitych czynności z użyciem różnych akcesoriów. Jednym z popularnych rodzajów ćwiczeń jest tzw. tarczowanie, czyli trening z użyciem tarcz. Wpływa on pozytywnie na ogólną szybkość pięściarza, zwiększa jego refleks oraz dynamikę. Przyczynia się też do poprawy techniki wyprowadzania ciosów. Jakie tarcze są szczególnie polecane bokserom? O tym w dalszej części naszego artykułu.

Czytaj więcej
pixelpixel