Darmowa dostawa od 199,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Czytaj nasz blog

Z jakich rękawic korzystają zawodowi pięściarze?

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, z jakich rękawic korzystają zawodowi pięściarze podczas swoich treningów i walk? W końcu to właśnie od tego elementu wyposażenia zależy komfort, bezpieczeństwo i skuteczność ich ciosów. W tym artykule przedstawiamy sprzęt używany przez profesjonalistów. Jeśli interesuje Cię ten temat, sprawdź dalszą część naszego wpisu.

Czytaj więcej
Bokserskie savoir-vivre. Czego nie wolno robić w ringu?

Boks to sport, w którym obowiązują określone zasady i normy zachowań. Nie jest to dzika walka, gdzie wszystko jest dozwolone. Wręcz przeciwnie, pięściarze muszą przestrzegać pewnych reguł, aby zapewnić sobie bezpieczeństwo oraz uczciwą rywalizację. W dzisiejszym artykule przybliżamy tajniki bokserskiego savoir-vivre'u, czyli tego, jak zachowywać się w ringu.

Czytaj więcej
Luz czy ciasnota - jak bardzo rękawice bokserskie powinny przylegać do dłoni?

Wybór odpowiedniej pary rękawic jest kluczowy dla wygody i bezpieczeństwa podczas treningów bokserskich. Zbyt ciasne modele mogą powodować dyskomfort w trakcie wykonywania poszczególnych ćwiczeń, natomiast zbyt luźne – zsuwać się z dłoni, co grozi poważną kontuzją. Z dzisiejszego artykułu dowiesz się, na jakie aspekty należy zwracać uwagę przy wyborze rękawic bokserskich, aby idealnie dopasować je do swojej dłoni. Zapraszamy do lektury.

Czytaj więcej
Jak przechowywać telefon w trakcie treningów?

Czy zastanawiałeś się kiedyś, jak przechowywać telefon podczas treningu, aby nie przeszkadzał w ćwiczeniach, ale jednocześnie był pod ręką? W dobie smartfonów, które pełnią funkcję odtwarzacza muzyki, stopera czy licznika kroków, coraz więcej osób korzysta z nich w trakcie aktywności fizycznej. W tym artykule przedstawimy kilka praktycznych rozwiązań na to, jak bezpiecznie i wygodnie przechowywać telefon w czasie ćwiczeń.

Czytaj więcej
pixelpixel