Darmowa dostawa od 199,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Czytaj nasz blog

Jak chronić kostki w sportach walki?

Sporty walki, takie jak boks, kickboxing czy MMA, cieszą się obecnie dużą popularnością. Zawodnicy trenujący te dyscypliny muszą pamiętać o odpowiednim zabezpieczeniu swojego ciała przed urazami. Jednym z kluczowych aspektów ochrony są stawy skokowe, potocznie nazywane kostkami. Jak chronić kostki w sportach walki? Dowiesz się tego z dalszej części naszego artykułu.

Czytaj więcej
Czym powinny być wyściełane dobre rękawice bokserskie?

Wypełnienie wewnętrzne to jeden z najważniejszych elementów budowy rękawic bokserskich. Rodzaj użytej wyściółki odpowiada bowiem za komfort treningu oraz bezpieczeństwo zawodnika. W dzisiejszym artykule przyglądamy się najpopularniejszym materiałom używanym do wyściełania rękawic bokserskich – poliuretanowi, piance EVA oraz lateksowi. Zapraszamy do lektury.

Czytaj więcej
Jaką pojemność powinna mieć dobra torba sportowa?

Temat odpowiedniego wyboru sprzętu sportowego jest niezwykle istotny w dobie rosnącej popularności różnorodnych form aktywności fizycznej. Jednym z nieodłącznych elementów każdego treningu jest torba sportowa do przechowywania odzieży, butów i niezbędnych akcesoriów. Wybierając torbę, warto zwracać uwagę na jej pojemność. Ile powinna wynosić? Zapraszamy do lektury dalszej części naszego artykułu.

Czytaj więcej
Czym charakteryzują się tzw. rękawice przyrządowe?

Rękawice przyrządowe, zwane również treningowymi, to niezbędny element wyposażenia każdego zawodnika trenującego sporty walki. Dzięki nim możliwe są efektywne i bezpieczne ćwiczenia na workach czy tarczach. Czym charakteryzuje się ten rodzaj rękawic? Zachęcamy do lektury dalszej części naszego artykułu.

Czytaj więcej
pixelpixel